Artykuły, prezentacje


Kilka trików na przyspieszenia tempa twojego metabolizmu


Zwiększenie przemiany materii można osiągnąć przy pomocy niewielkich zmian w sposobie odżywiania i stylu życia...
czytaj więcej ►

Kandydoza - epidemia naszych czasów

Na pozór niegroźne, lecz uciążliwe dolegliwości mogą wskazywać na przerost grzybów Candida albicans w Twoim organizmie, nie lekceważ tego!!
czytaj więcej ►

Aspartam - słodka trucizna!

Aspartam jest to główny składnik słodzików, gum do żucia, napojów kolorowych, produktów typu „light”a także farmaceutyków (tabletek musujących i do ssania, również dla dzieci).
Aspartam jest neurotoksyną, zaburzająca syntezę białek, przewodzenie impulsów w synapsach i strukturę DNA. Wywołuje różne, pozornie niepowiązane ze sobą objawy.

czytaj więcej ►

Woda Red-OX

Woda Red-OX przywraca równowagę redoks, pomaga zwalczać stres oksydacyjny, unieszkodliwia wolne rodniki, ma wysoką biodostępność.
czytaj więcej ►

Jak się zdrowo odżywiać w czasie ciąży ?

Okres ciąży jest czasem wielu zmian zachodzących w organizmie kobiety. Szczególną rolę w tym czasie pełni sposób odżywiania.
czytaj więcej ►

Żywienie kobiet karmiących

Dieta karmiącej matki ma dwa końce, to znaczy – należy zaspokoić potrzeby energetyczne i witaminowe dziecka oraz mamy- żywiciela.
czytaj więcej ►

Test MRT - nadwrażliwość pokarmowa

Test MRT jest przeznaczony do wykrywania stanów nadwrażliwości na pokarmy metodą in vitro przy wykorzystaniu Systemu Technologicznego firmy Signet.
czytaj więcej ►

Śluz - jak walczyć z nadmiarem?

Jak walczyć z nadmiarem śluzu za pomocą odpowiedniej diety?
czytaj więcej ►

Oczyszczanie organizmu

Podczas oczyszczania organizmu należy pić dużo płynów. Pij głównie czystą wodę, polecamy przepis na przygotowanie napoju, który najlepiej pić na czczo: szklanka przegotowanej, schłodzonej wody, 2 łyżeczki octu jabłkowego, 1 łyżeczka miodu lub szklankę wody z sokiem z cytryny.
czytaj więcej ►

Jedna z możliwych przyczyn uciążliwych migren

Czy zdarza Ci się, że wypicie lampki czerwonego wina, zjedzenie pizzy lub potrawy z tuńczykiem wywołują u Ciebie silne migreny bądź duszności?
czytaj więcej ►

Niezdrowa i tucząca pszenica

Pszenica jest zbożem klimatu umiarkowanego, jest ona jednym z najstarszych zbóż chlebowych uprawianym przez ludzi. Obecnie zaleca się, by wykluczyć z diety pszenicę oraz produkty z niej wytwarzane. Dlaczego?
czytaj więcej ►


Kontakt z dietetykiem - Telefon